Bio

Kdo jsem?

Jmenuji se Martin Havelka, jsem kreativní grafik, webdesigner a DTP pracovník v jedné osobě. Převážně zpracovávám DTP zakázky různých klientů, navrhuji webové stránky společností, tvořím precizní – čistou grafickou podobu reklamy – katalogů, letáků, inzerce, plakátů, bannerů, billboardů, atd. Zabývám se i korporátní identitou a tvorbou loga společnosti.

Grafice se věnuji přes 6 let v Praze, za tu dobu jsem získal dost zkušeností s prací u reklamních agentur, redakci časopisu, přímého klienta a soukromém sektoru. Z mých vybraných zaměstnavatelů uvedu BODY BASICS CZ, s.r.o., MANCAN AGENCY, s.r.o., TOP PARTNERS, s.r.o., DON’T PANIC, s.r.o., FINEP, a.s., STANFORD, a.s.

Dále uvádím vybrané společnosti pro které jsem zpracoval grafické zakázky: Body Basics, FINEP, Eusebius, YIT, BCD Group, KZP real, Profit Energy, Nový Profit, Seven Design, Farm Frites,
Seznam.cz, PointPark Properties, Comenia Consult, Body Pharm, a další.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Všestrannost – Řídím se tím, že dobrý kreativní grafik by měl umět co nejvíce ze svého oboru. Proto se přizpůsobuji novým technologiím
a zajímám se o nejnovější trendy v grafice.

Osobitý přístup – Zákazníci mají své vize a představy. Po mně chtějí, abych je zhmotnil a převedl do reálného světa. Proto se vždy snažím navrhnout takový projekt, aby splnil všechna Vaše očekávání.

Rychlost – Jistě to sami znáte, nejhorší ze všeho je čekání. Klienti, se kterými jsem měl tu čest již spolupracovat jako externí grafik si vždy pochvalovali rychlost, s jakou jejich zadání vypracuji. To ale neznamená, že mé výsledné práce nejsou kvalitní. Snažím se odvést ty nejlepší výsledky v co nejkratším termínu o čemž se můžete přesvědčit na portfoliu.

Jaké nástroje používám?

Platforma MAC OSX a WIN7